O NÁS

Ahoj,

nesmírně mě těší, že sis našla/našel cestu až sem a čteš tento text. To znamená, že tě naše produkty zaujaly a za to jsem velmi vděčný.

Já jsem Luboš. Těší mě!

Můj příběh je kostrbatý a jako mnozí z vás jsem si zažil lepší i horší období. Prošel jsem si různými zaměstnáními, od menších firem až po korporát, kde jsem zažil pocit vyhoření.

Dlouhodobě sportuji a věnuji se výživě. Vím, jak je obtížné dodržovat vyváženou stravu a to hlavně v období, kdy člověku „nejde karta“, nebo nemá čas.

Právě v těchto obdobích stresu, nízké motivace a nulového sebevědomí jsem začal uvažovat nad produktem, který by mi usnadnil přípravu vyvážené stravy. Hledal jsem produkt, který by mi dodal vše, co potřebuji, a zároveň mi pomohl lépe zvládat stres a celkově mě nakopl.

Jelikož jsem i certifikovaný výživový poradce a dlouhá léta jsem pracoval s výživovými doplňky, vzal jsem rozum do hrsti a pustil jsem se do tvorby vlastní receptury. Začala se tak dlouhá cesta studování, analýz, testování a nekonečných konzultací s různými odborníky.

Oslovil jsem i moji dlouholetou kamarádku Ivetku Mikoláškovou, která vystudovala bylinnou medicínu v Londýně as velkou láskou se tomuto oboru věnuje. Společně jsme hledali takovou kombinaci léčivých rostlin, která by se dala dlouhodobě užívat a podporovala zvládání stresu a duševní rovnováhu.

Po dlouhých měsících testování a nesčetných konzultacích s odborníky vzniklo FOODIO®.

Jsem přesvědčen, že výsledek našeho snažení je úžasný a zamiluješ si ho i ty. Věřím, že i tobě usnadní každodenní život a přinese ti pocit klidu a štěstí tak, jako mně.

Naším cílem je vyrábět chutná a hlavně funkční jídla, která usnadní každodenní život a pomohou ti žít zdravější a šťastnější život.

Luboš Jurga - zakladatel FOODIO®